Kinderkraft Joy

Kinderkraft Joy

Nadszedł czas by zastąpić łóżeczko dostawne i zakupić większe stacjonarne, które posłuży na najbliższe lata. Pojawiła się również potrzeba, by zakupić łóżeczko turystyczne, które szybko się rozkłada i można go łatwo przetransportować, tak by maluch mógł wygodnie spać poza domem. Wybrałem Kinderkraft Joy gdyż w porównaniu z innymi tego typu produktami ma małe rozmiary po złożeniu i wypada atrakcyjnie cenowo na tle konkurencji. Łóżeczko występuje w dwóch wersjach wyposażenia, ja wybrałem wariant bez dodatkowych akcesoriów.

Kinderkraft Joy po złożeniu
Kinderkraft Joy po złożeniu

Montaż i demontaż jest prosty, lecz nie za pierwszym razem. Wymaga to pewnej wprawy i zachowania odpowiedniej kolejności. Poniższy film pokazuje w jaki sposób zrobić to prawidłowo.

Dołączony materac jest dość twardy, więc postanowiłem dokupić do niego piankowy materac 120×60 cm, co z resztą Wam polecam. Łóżeczko w podstawowym wariancie wyposażenia posiada moskitierę oraz uchwyty do nauki wstawania, które równie dobrze mogą posłużyć do zawieszenia ulubionych zabawek. Do zestawu dołączona jest torba do transportu. W drugim wariancie, zestaw dodatkowo zawiera przewijak, karuzele i zawieszane pojemniki do przechowywania.

Korzystam z Kinderkraft Joy od miesiąca i jestem w pełni zadowolony z tego zakupu. Raz byłem na wyjeździe i sprawdził się doskonale, gdyż miałem pewne obawy, o to czy mój maluch zaśnie w nim bez problemu po raz pierwszy. Na co dzień, łóżeczko stoi w salonie i pełni rolę drugiego miejsca do wypoczynku dla mojego dziecka, sprawdza się w tej roli doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *