Update Chicco Next2Me Dream + karuzela

Update Chicco Next2Me Dream + karuzela

Po 3 miesiącach korzystania z łóżeczka Chicco mogę stwierdzić, iż jest to produkt godny polecenia. Nie mam oczywiście porównania z innymi łóżeczkami dostawnymi, ale ten model spełnia swoje zadanie w 100%.

Warto wspomnieć o opuszczanym boku łóżeczka, który jest nieoceniony szczególnie podczas pierwszych dni dziecka w domu, ponieważ łatwo możemy sprawdzić co dzieje się z maluchem lub uspokoić go dotykiem.

Bardzo rzadko korzystałem z funkcji kołyski, gdyż Chicco Next to Me było prawie cały czas przypięte do łóżka w sypialni. Przemieszczanie między pokojami łatwiej zrealizować przenosząc łóżeczko w dwie osoby, niż popychając je na kółkach, ponieważ często zahaczają o futrynę lub meble, szczególnie w małym mieszkaniu. Łatwiej manewrować modelem Chicco Next2Me Magic, ponieważ posiada on obrotowe kółka.

Raz zabierałem łóżeczko na wyjazd. Demontaż, transport oraz ponowne rozłożenia łóżeczka nie stanowiło problemu jednak nie udało mi się zmieścić go do załączonej do zestawu torby.

Chicco Next2Me Dream

Od dwóch miesięcy korzystam z karuzeli, która została zaprojektowana do serii Chicco Next2Me, pasuje również do większości standardowych łóżeczek. Składa się z kilku elementów i można ją zmontować bardzo szybko.

Karuzela Chicco Next2Dreams odtwarza muzykę klasyczną oraz biały szum, który przypomina odgłosy panujące w brzuchu mamy. Moje dziecko zdecydowanie lepiej reaguje na muzykę klasyczną, w przypadku białego szumu zaczyna być niespokojne i po chwili płacze. Każde dziecko jest inne i inaczej reaguje na podobne bodźce, więc może w Waszym przypadku będzie odwrotnie.

Karuzela

Karuzela posiada dwa tryby, odtwarza samą muzykę lub muzykę wraz z rotacją, ja korzystam zawsze z drugiego trybu, ponieważ moje dziecko najbardziej skupia się na obracających pluszakach. Chicco Next2Dreams wyłącza się po 20 minutach, dzięki czemu po zaśnięciu dziecka nie musimy pamiętać o jej wyłączeniu. Zasilana jest 3 bateriami AA i od dwóch miesięcy nie było konieczności ich wymiany, przy codziennym korzystaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *